Lens & Solüsyon

Lens & Solüsyon

Lens, göz hastalıklarında gözlük yerine kullanılan bir üründür. Gözün içine takılır ve dışarıdan bakıldığında kendini belli etmez. Gözlük kullanamayan birçok kişi tarafından oldukça fazla tercih edilir. Lens kullanırken hijyen kurallarına dikkat etmeli ve gözün mikrop kapması engellenmeli. Lensin temizlenmesi için lens solüsyon çeşitlerinden yararlanılmalı. Opti-Free, Bausch & Lomb, All In One gibi birçok marka tarafından lens solüsyonları üretilir. Lensler, günün sonunda uyumadan önce lens solüsyonlarının içinde muhafaza edilmeli. Bu sayede lenslerin etraftan zarar görmesi engellenir ve bir sonraki kullanıma kadar güvenle muhafaza edilmesi sağlanır. Lens kullanan kişilerin düzenli olarak lens solüsyonu kullanması önerilir. Böylece lenslerin gözü rahatsız etmesi engellenir. Düzenli olarak dezenfekte edilen lenslerin sağlıklı bir kullanım imkanına kavuşması sağlanır.

Opti-Free Express® lens solüsyonu, çok amaçlı dezenfektan çözeltisi olarak bilinir. Lenslerin temiz ve rahat olmasını sağlar. Yumuşak kontakt lenslerin günlük bakımı için gerekli olan her şeyi sağlar. Lenslerin gün boyu göze rahatlık vermesini hedefler. Lensleri temizler, durular, ıslatır, korur ve dezenfekte eder. Protein atıklarını her gün uzaklaştırır. Bakterisidal, Fungusidal, Acanthamoeba'yı yok eder. Biten lens solüsyonları hemen tedarik edilmeli ve güvenli lens kullanımı sürdürülmelidir. Birçok marka tarafından üretilen lens solüsyonlarının fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir.

Lens solüsyonu nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, ürünlerin arkasında bulunan kullanım kılavuzundan doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Bausch & Lomb markası tarafından üretilen lens solüsyonu, tüm yumuşak lenslerin bakımında ve muhafazasında kullanılır. Lenslerin temizlenmesinde, nemlendirilmesinde ve dezenfekte edilmesinde oldukça etkilidir. Ayrıca proteinleri arındırmak için gerekli tüm özellikleri tek bir şişede lens kullanıcılarına sunar. Etkili formülü sayesinde kullanım sırasında lens yüzeyinde biriken protein birikintilerini çözer. Lenste bulunan mikro organizmaları öldürür. Hassas gözlere sahip olan kişiler, All in One Light hassas göz lens solüsyonunu tercih edebilir. Şeffaf, renkli, yumuşak ve gaz geçirgen (sert) lensler olmak üzere bütün lensler ile uyumludur. Temizleme, dezenfeksiyon, durulama, saklama, ıslatma, yağlama, protein ve depozitleri yok etme işlemlerini tam olarak gerçekleştirir. Oküler dokulara bir zarar vermez.

Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Farmaeczamed.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

->