Horlama Önleyici

Horlama Önleyici

Horlama, uykuda nefes alırken havanın dar bir alandan geçerken, çevresindeki yumuşak dokuların titreşimiyle ortaya çıkan gürültüdür. Uyku esnasında horlama, eşler arasında rahatsızlık yaratabilir ve uykusuz kalmaya neden olabilir. Özellikle erkeklerde daha fazla horlama sorunu görülür. Bunun nedeni, yağlanmanın kadınlarda esas olarak kalça bölgesinde, erkeklerde ise boyun ve karın çevresinde yoğunlaşmasıdır. Kilolu erkeklerde, karın bölgesinin diyaframa baskısıyla göğüs içi basıncını arttırır, uyku ile birlikte dil arkaya kayar ve yutak çevresindeki yumuşak dokular ve kaslar gevşeyerek horlamaya neden olabilecek şartları ortaya çıkarır. Horlama sorununuz varsa, horlama önleyici ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bu ürünler arasında, horlama önleyici sprey, burun aparatı ve burun bantları gibi ürünler yer alır. Horlama sorunu olan bireylerin uyku kalitesi düşük olduğu için uyku problemleri yaşayabilirler ve gün içinde bitkinlik hissedebilirler. Bu durumların önüne geçmek için üretilmiş horlama önleyici spreyler bulunuyor. Puranox burun spreyi, horlamaya karşı doğal çözümdür. İçerisinde zararlı kimyasallar ve rahatsız edici maddeler bulunmaz.

Burun aparatı, rahat nefes almayı sağlayarak horlamanın önüne geçmeye yardımcı olur. Kullanımı çok kolay ve pratiktir. Klipsli yapısı sayesinde tek harekette burnunuza yerleştirebilirsiniz. Burun aparatı, burun yanaklarını dışa doğru iterek, burun hava kanallarını genişletir. Bu sayede % 50 oranında daha fazla oksijen akışı sağlar. Uyku esnasında birey daha rahat nefes alır. Genellikle plastik maddeden üretilir ve 6 ay kullanım ömrüne sahiptir. Horlama sebebi eğer burun içindeki yumuşak dokunun esnemesinden dolayı ise, horlama problemini çözer. Tedavi amaçlı üretilen bir ürün değildir, sadece kullanıldığı sürece rahat nefes almayı sağlar. Ilık su ve sabunla temizlenebilir.

Horlama sorununun çözümü için Breathe Right burun bantlarını deneyebilirsiniz. Breathe Right burun bandı ilaç içermez ve mekanik olarak çalışır. Hassas biçimde burun kanallarını açar, hava akışı direncini azaltır ve burundan nefes alınmasını arttırır. Burun deliklerinin arkasında 1/10 genişliğinde dar bir boşluk vardır. Burundan alınan tüm hava bu boşluktan geçmek zorundadır fakat çeşitli nedenlerle bu boşluk tıkanabilir. Breathe Right burun bandı, burun kapakçığının esnek kıkırdak duvarlarını mekanik olarak çekip açar ve bu boşluğu genişletir. Böylece ilaç kullanmadan uykuda daha nefes almanıza yardımcı olur. Breathe Right burun batnlarının çocuklar için özel üretilmiş ürünü bulunmakta. Çocuklarınızın uykuda daha rahat nefes almasını ve uyku kalitesini arttırmasını sağlar. En uygun Breathe Right fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Limit:
Beurer SL 70 Horlama Durdurucu
       
899,90 TL 799,90 TL
 Sepete Ekle
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Farmaeczamed.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

->