Hasta Bezi & Yatak Koruyucu

Limit:
122 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Yatalak hastaların tuvalet ihtiyacını karşılaması oldukça güçtür. Yataktan kalkamayacak seviyede olan hastaların tuvalete gitme ihtimalleri yoktur. Bu durumda yataktan kalkmadan tuvalet ihtiyacını karşılamak için hasta bezlerinden yararlanılır. Hasta bezleri kilot gibi bireylere giydirilir ve gerekli görüldüğü zaman yenisi ile değiştirilir. Bir nevi bebek bezi gibi kullanılır. Kullan at yapıda olduğu için oldukça hijyeniktir. Hasta bezleri büyük ve küçük boyutlarda satılır. Kısa boylu ve zayıf kişiler küçük boy hasta bezlerini tercih edebilirken, daha şişman kişiler de büyük boy hasta bezlerini tercih edebilir. Hasta bezinin kişiyi sıkmaması ve rahatsız etmemesi için uygun bedende seçilmiş olması gerekir.

Canped hasta bezinin, ıslaklığı ve kokuyu hapseden emici tabakası vardır. Kenarlarındaki sızma önleyici bariyerler sayesinde sızmaları engellemeye yardımcı olur ve kişinin rahat etmesini sağlar. Bel kısmında bulunan tekstil doku ve hava alan yüzeyi sayesinde rahatsızlık hissi vermez ve kişinin beline rahatça oturur. Bezin değişme vaktinin geldiğini, kenarlarında bulunan ıslaklık göstergesi ile kolayca takip edebilirsiniz. Kullanım sonrasında kolayca yırtılarak atma bandına sarılarak atılır. Oldukça pratik ve hijyenik bir kullanım imkanı sunduğu için birçok kişi tarafından Canped hasta bezi çeşitleri tercih edilmekte. İç çamaşırı gibi giyildiği için ekstra iç çamaşırı giyilmesine ihtiyaç yoktur.

Erkek hastaların rahat edebilmesi için erkek hasta bezi çeşitleri üretilmektedir. Hasta bezi satın alırken, kadınlar için veya erkekler için özel üretilen ürünleri tercih etmeniz gerekecektir. Depend hasta bezleri, kadınlara ve erkeklere özel ayrı ayrı üretilmektedir. Eğer erkek hastalar için hasta bezi alınacaksa, erkekler için özel üretilmiş olanları tercih edilmelidir. Bayanlar için orta tarafta, erkekler için de ön tarafta emici kapsül oranları daha fazladır. Bu sayede kadınlarda ve erkeklerde sızdırma meydana gelmez, kişiler güvenle günlük hayatına devam edebilir. Canped, Hartmann, Joly, Selped, Depend, Glory gibi birçok marka tarafından hasta bezi çeşitleri üretilmekte. Hasta bezi fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Farmaeczamed.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

->