Fitness & Kondisyon

Limit:
14 sonuçtan 1 ile 14 arası görüntüleniyor.

Besin Takviyeleri

 

Vücudumuz, özellikle de özel bir beslenme şekli benimsiyorsak ya da ağır spor antrenmanları yapıyorsak, besine normalden daha fazla ihtiyaç duyar. Yetersiz kalan kısmı telafi etmek ve hem sağlık, hem beslenme hem de fitness ve vücut geliştirme süreçlerinizi hızlandırmak için kullanabileceğiniz tüm besin takviyeleri kategorimizde sizleri bekliyor.

 

Protein Tozu

 

Vücut geliştirme ve fitness ile uğraşanlar başta olmak üzere, günlük protein alım seviyesinin altına düşenler ve kaslarını güçlendirmek isteyenlerin başvurduğu temel besin takviyesi protein tozu olarak karşımıza çıkıyor. Protein tozu içerdiği temel amino asitler sayesinde vücudunuzdaki kasların büyümesini ve kimi hayati enzimlerin aktive edilmesini sağladığından yalnızca fitness için değil, gündelik hayatta da faydaları olan bir üründür. Özellikle vücut geliştiricilerin ağır antrenmanlardan önce ve sonra kullanmayı tercih edebilecekleri ürünler olan protein tozu setleriprotein shake yapmanızı sağlayan shaker ve protein tozu ölçeği ile birlikte satılmaktadır. En popüler çeşidi peynir altı suyundan elde edilen whey protein başta olmak üzere, yumurta proteinibezelye proteini ve kazein protein tozu (süt) gibi diğer çeşitlerine de kategorimizden en uygun protein tozu fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

 

L Karnitin ve CLA

 

Performans arttırıcı ürünler kategorisinde de değerlendirebileceğimiz L karnitin, özellikle vücut kas kütlesini artırmak ve yağ oranını azaltmak isteyen sporcular ve kişiler tarafından kullanılmaktadır. L karnitin etkisi kanıtlanmış, yağ yakıcı bir üründür. Hayvansal bazlı bir bileşen olan L karnitin eksikliği özellikle vegan ve vejetaryen beslenen kişilerde görülür ve mutlaka takviye edilmesi gerekir. Bu tip durumlarda veganlara özel olarak üretilen L karnitin ürünlerini satın alıp kullanabilirsiniz. CLA adını verdiğimiz ürünler ise yağ asitlerinden meydana gelir. Omega 6 yağ asitlerinden oluşan CLA, yine etkili bir yağ yakıcıdır ve aynı zamanda son araştırmalar göstermiştir ki CLA kullanımı kanser ve tümör tedavisinde de takviye olarak önerilmektedir. İnsülin seviyelerini artırarak yağ yakım sürecini hızlandırmasıyla da kilo kaybını destekler.

 

Diğer Besin Takviyeleri

 

Amino asitler kas gelişimimizin temeli, ancak vücudumuzun göz, cilt ve kalp gibi en kilit organları için de hayati. Kategorimizde yer alan amino asit çeşitleri de sporcuların gözde ürünlerinden. Eklem sağlığı önemli diyorsanız, beslenme programınıza kıkırdak yenileyici bileşenlerden oluşan takviyeleri de eklemelisiniz. Sıra geldi karbonhidrat meselesine. Karbonhidrat alımı tartışmalı ancak vücudumuzun temel enerji kaynağı da onlar. Gün içinde ağır antrenmanlar yapan bir sporcuysanız, enerjinizi toplamak için karbonhidrat tozu kullanmanız faydalı olabilir. Keratinve keratin tozu kullanımı, antrenman süresince yıpranan kasların yenilenmesinde, vitamin hapları ve multivitamin ürünler ile Omega-3 takviyeleri besinlerin doğru emiliminin sağlanmasına, bitkisel karışımlı macun gibi doğal ürünlerin yanı sıra performans arttırıcı haplarantrenman öncesi performansınızın tavan yapmasına olanak tanır. Hardline, Optimum Nutiriton, Doğal Ambar, GNC, Multipower, Zade Vital ve The LifeCo gibi dünyaca ünlü besin takviyeleri markalarının her kulvarda en iyi ürünlerini muhteşem fiyat avantajlarıyla kategorimiz üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Farmaeczamed.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

->