Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel

Herhangi bir sebeple yara alan dirseklerinizi ve bileklerinizi rahatlatmak için ortopedik bileklik ve dizliklerden yararlanabilirsiniz. Diz ve dirsek ağrılarını hafifletmek için özel üretilen bileklikler ve dizlikler sayesinde günlük hayatınıza kolayca devam edebilirsiniz. Spor yaparken ayak sağlığınızı korumak için Nike ayak bilekliğini kullanabilirsiniz. Nike neopren ayak bilekliği, ayağa ve bileğe tam uyumludur ve rahat bir sıkıştırma sağlar. Kolay pull-on tasarımına sahiptir. Rahat havalandırma yapabilmesi için streç yapıdadır. Polyester, elastan ve naylon malzemeden üretildiği için makinede yıkanabilir yapıdadır. Böylece her kullanımdan sonra yıkayabilir ve yeniden kullanım için temiz bir şekilde bekletebilirsiniz. Nike ayak bilekliği standart yapıdadır ve hem kadınlar, hem de erkekler tarafından tercih edilebilir. Ayak bileklikliklerinin fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Zayıf ve zorlanmış dizleriniz ağrılara neden olabilir ve hareket kabiliyetini kısıtlayabilir. Hem diz ağrılarınızı gidermek hem de rahat hareket edebilmek için Ravel ortası açık dizlik kullanabilirsiniz. Ravel dizlik, problemli dizler için baskı ve destek sağlar. Vücut ısısını muhafaza ederek diz eklemini sıcak tutmaya ve kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Ortanın açık olması baskının hafiflemesini sağlar. Olası yeni sakatlanmaları en aza indirir. Ravel dizliğin bedenleri bulunur, dolayısıyla bu dizlikten satın alırken bedenlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Esnek ve rahat bir dizlik olduğu için giysilerin altına rahatça giyilebilir ve rahatsızlık vermez. Kolayca giyilip çıkarılabilme imkanına sahiptir. Ilık suda elde yıkanarak temizlenebilir.

Ön çapraz bağ yaralanmalarında ve kolleteral bağ yaralanmalarında ağrıyı hafifletmek için Altis markası tarafından üretilen çelik destekli dizlik kullanmayı tercih edebilirsiniz. Anotamik yapısı sayesinde dize kolayca uyum sağlar. Dairesel bir pedi bulunur. Medio lateral bölümlerinde çelik teller bulunur. Çapraz bağlara destek olmak amacı ile ekstra strap eklenmiştir. Termoterapi ve koruyucu amaçlı kullanılabilir. 3 mm kalınlığında hava gözenekli neopren kumaştan imal edilmiştir ve anti alerjik özelliktedir. Uygun kompresyon ve dayanıklılık için ürünün dış yüzeyine elastik jarse kumaş lamine edilmiştir. Kumaş üzerindeki hava gözenekleri sayesinde neopren kumaşın sıcaklığı tutma özelliği kaybedilmeden vücudun terleme yapması engellenmiştir. Ergonomik yapıya sahiptir ve bedenlere göre üretilmiştir. Dizlik fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Farmaeczamed.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

->