Ayak Sağlığı & Tabanlık

Ayak Sağlığı & Tabanlık

Ayak sağlığınızı korumanız ve rahatça hareket edebilmeniz için ayak tabanlıkları geliştirilmiştir. Ayak tabanlıkları, ayak numaralarına göre üretilmektedir, dolayısıyla ayak tabanlığı satın alırken ayak numaranıza göre almanız gerekecektir. Ayak tabanlıkları, ayakkabıların içine takılarak kullanılır. Silikon ayakkabı tabanlığı ve gizli boy uzatma tabanlığı gibi tabanlık çeşitleri bulunur. Gizli boy uzatma ayak tabanlıklarının topuk boyu biraz yüksektir ve ayakkabının içine konulunca yükseklik belli olmaz. Boyunu birkaç santim uzatmak isteyen kişiler, boy uzatıcı tabanlık kullanabilirler. Kadınlar, topuklu ayakkabı giyerek boylarını kolayca uzun gösterebilirken, erkekler için ne yazık ki aynı şey söz konusu değildir. Erkekler de boyunun birkaç santim uzun görünmesini istiyorlarsa, boy uzatıcı tabanlık kullanmayı tercih edebilirler. Boy uzatıcı ayakkabı tabanlıklarının silikondan üretilmiş olanları bulunur.

Ortopedik silikon tabanlıkların kullanımı çok kolaydır. Uygun bedende üretilen bir tabanlık satın alınarak ayakkabının içine yerleştirilir. Her gün kullanımdan sonra soğuk su ile yıkanır, kurulanır ve ertesi gün yeniden kullanılabilir hale getirilir. Ayak sağlığı için, ayak tabanlıklarının düzenli olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Aksi durumda ayak mantarlarına ve çeşitli hastalıkların oluşumuna neden olabilir. Silikon tabanlıklar sporda, yürüyüşte, kısacası tüm aktivitelerde güvenle kullanılabilir. Ortopedik ayak tabanlıkları, ayak tabanına anatomik destek verir ve tabandaki basıncın dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar. Ayakları rahat ettirir ve dinlenmesine yardımcı olur.

Günlük hayatta kullandığınız ayakkabınızın içine deri tabanlık alarak ayaklarınızın daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Ringpoint Gold tabanlık, inek derisinden üretilmiştir ve hava geçirme özelliğine sahiptir. Sağlam ve uzun ömürlü özelliğiyle günlük hayatta güvenle kullanılabilir. Ayaklarında kemik çıkıntısı ve şekil bozukluğu olan kişiler, Pampered Toes markası tarafından üretilen şekillendirici ayak tabanlığını tercih edebilir. Ayak başparmağında oluşan şekil bozukluğu ve ağrı yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir. Ayak başparmağında en sık görülen hastalık deformitedir. Deformitenin tedavisi için cerrahi operasyonlar gerekebilir. Fakat ayaklarınızı rahatlatmak ve terapi etmek için Pampered Toes masaj etkili ayak tabanlığını kullanabilirsiniz. Birçok marka tarafından üretilen ayak tabanlıklarının fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Farmaeczamed.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

->